Tutaj wpisz swój tekst...

O nas...

Jako firma dystrybutorska na rynku polskim działamy od 2010 roku. Swoje pierwsze kroki generalnego dystrybutora produktów dla zwierząt stawialiśmy wraz z amerykańską karmą Canine Caviar. Na wybór tej karmy wpłynęła holistyczna koncepcja żywienia zwierząt, która determinowała jej najwyższą jakość oraz unikalny, bogaty i naturalny skład. Szybko okazało się, że karma naprawdę spełnia oczekiwania i nawet pomogła wyleczyć z chorób niektórych naszych zwierzęcych klientów.

Dlaczego karmy dla zwierząt?
Pomysł zawdzięczamy naszej suczce labladorce - Korze. Właściciele tej rasy przyznają, że trudno nie zakochać się w tych smutnookich zwierzętach o niespożytej energii i bezgranicznej miłości do domowników. Odkąd mała Korka pojawiła się w naszym domu, zależało nam bardzo na jej zdrowiu. Wiedzieliśmy, że labradory często zapadają na choroby stawów typowe dla tej rasy i z natury nie mają zbyt silnych kończyn. Dlatego skierowaliśmy swoje zainteresowania w stronę karm dla zwierząt o jak najlepszym składzie.

Nasza sunia od szczenięcia karmiona była holistyczną karmą Canine Caviar, później karmami Artemis Pet Food Company również z USA, a obecnie testuje z powodzeniem nasze własne karmy ProPet. Możemy stwierdzić, że były to przysłowiowe strzały w dziesiątkę. Kora jak dotąd nie zapadła na żadne choroby, ma piękną sierść, jest doskonale umięśniona, nie ma nadwagi, nie wyczuwa się nieprzyjemnego zapachu z jej pyska i wydaje się być szczęśliwym, pogodnym psem.

Od samego początku kierujemy się tą samą ideą, którą jest holistyczna koncepcja żywienia zwierząt, a w ślad za nią najwyższa jakość produktów oraz bardzo bogaty naturalny skład. Hołdując tej idei zaczęliśmy sprowadzać karmy takich producentów jak: Artemis Pet Food Company, USA oraz ProPet - produkowana w Wielkiej Brytanii nasza własna marka, których jesteśmy dystrybutorami na Polskę. Mamy nadzieję, że dzięki temu umożliwiamy Państwu wybór optymalnej karmy dla Waszego czworonożnego przyjaciela. Zaś w 100% jesteśmy przekonani, że holistyczna idea karmienia doskonale współgra z naszym hasłem przewodnim - Przyjacielowi to, co najlepsze…  

Zdjęcie z naszego prywatnego archiwum, nasza mała Korka:)


Copyright © 2014 Aleksandra Kędzierska                All rights reserved ProPet